۱۳۹۳-۰۹-۱۸

باز هم برای ِ خاطر ِ پرستوها


«از روزهایی که بی‌تو می‌گذرند
می‌ترسم
نكند
كه روزها
به بي‌تو گذشتن
عادت كنند.»
- از مجموعه برای ِ خاطر ِ پرستوها


آمار دانلود مجموعه شعر «برای ِ خاطر ِ پرستوها» به 800 رسید، و بهانه‌ای شد تا دوباره پستی درباره‌اش بنویسم تا دوستانی که احتمالا از بمباران تبلیغاتی‌ام جان سالم به‌در برده بودند هم به‌دام بی‌افتند! تشکر هم می‌کنم از همه دوستانی که در توئیتر، گوگل‌پلاس، فیس‌بوک و وبلاگ‌ها و ... از من و شعرهام حمایت کردند. چند تشکر ویژه هم دارم برای چند دوستی که بیش‌تر لطف داشته‌اند و درباره این مجموعه تصویر ساخته، یا متنی نوشته‌اند. 
تصویری که ابتدای پست می‌بینید را «زهرا فخرایی» عزیز زحمتش را کشیده‌اند. از این لینک [+] هم می‌توانید تصویر را با کیفیت اصلی ببینید. یک تصویر زیبا هم پیج ترنج‌گرافی و بهمن عطایی عزیز زحمت کشیده بودند که از این لینک [+] می‌توانید ببینید. آخرین تصویر هم لطف ِ پسرعموی عزیزم «حسن» بود که می‌توانید از این لینک [+] ببینید.  «سمیه نوروزی» هم لطف کرده‌‌اند و در وبلاگ «جعبه سیاه» یادداشتی در معرفی و نقد مجموعه نوشته بودند [+]. وبلاگ «یک پزشک» هم در بخش مجله هفتگی‎شان به‌معرفی این مجموعه پرداخته بودند [+]. دوستانی هم که از گودریدز استفاده می‌کنند، می‌توانند از این لینک [+] مجموعه را دنبال کنند. 
و در آخر هم؛ با استفاده از این پست [+] می‌توانید نمونه شعرها را مشاهده و توضیحات تکمیلی را بخوانید. هم‌چنین می‌توانید به رایگان مجموعه را دانلود کنید. اگر هم حوصله توضیحات تکمیلی ندارید که مستقیم از این‌جا [+] دانلود کنید! با به اشراک‌گذاری این نوشته در جوامع مجازی و معرفی به دوستان و دعوت از ایشان برای خواندن این مجموعه، لطف بزرگی در حق بنده خواهید کرد. ممنونم.